Pedagogický sbor

Pedagogický sbor – základní škola

Mgr. Čížová Veronika cizova@zsstitina.cz
Mgr. Drkal Petr drkal@zsstitina.czmetodik prevence
Mgr. Friedlová Bohdanafriedlova@zsstitina.cz
Mgr. Grussmannová Kateřina grussmannova@zsstitina.cz
PaedDr. Hulvová Ludmilahulvova@zsstitina.czvýchovný poradce
Mgr. Chřibková Evahymlarova@zsstitina.cz
Jasenková Kateřinaasistent pedagoga
Mgr. Ješinová Kristýnajesinova@zsstitina.cz
Mgr. Klimešová Zuzanaklimesova@zsstitina.cz
Mgr. Bc. Klubal Libor, Ph.D.klubal@zsstitina.czmetodik ICT
Mgr. Klubalová Evaklubalova@zsstitina.czzástupce ředitele
metodik EVVO
Mgr. Matyášek Danielmatyasek@zsstitina.czředitel školy
Bc. Otáhalová Janaasistent pedagoga
Mgr. Bc. Pika Ondřejpika@zsstitina.cz
Mgr. Richterová Hanarichterova@zsstitina.cz
Mgr. Řimáková Zuzanarimakova@zsstitina.cz
Mgr. Schreier Michalschreier@zsstitina.cz
Mgr. Slimáčková Janaslimackova@zsstitina.cz
Mgr. Tran Danieltran@zsstitina.cz
Mgr. Týnová Veronikatynova@zsstitina.cz
Mgr. Vacenovská Petravacenovska@zsstitina.cz
Mgr. Vaňková Janavankova@zsstitina.cz

Pedagogický sbor – mateřská škola

Buroňová Dana dana.buronova@seznam.cz vedoucí učitelka
Bc. Polášek Oto
Tichá Marie
Bc. Škumátová Michaela od 1. 2. 2019 MD
Bc. Míšová Monika od 1. 2. 2019
Malohlavová Markéta

 

 

Školní družina

Baranová Dana
Vlček Lukáš