Pedagogický sbor

Pedagogický sbor – základní škola

Mgr. Čížová Veronika cizova@zsstitina.cztřídní učitelka 2. třídy
Mgr. Drkal Petr drkal@zsstitina.cztřídní učitel 9. třídy
metodik prevence
Mgr. Grussmannová Kateřina grussmannova@zsstitina.cztřídní učitelka 3. B
PaedDr. Hulvová Ludmilahulvova@zsstitina.czvýchovný poradce
Mgr. Hymlárová Evahymlarova@zsstitina.cztřídní učitelka 5. B
Mgr. Ješinová Kristýnajesinova@zsstitina.cz
Mgr. Bc. Klubal Liborklubal@zsstitina.czmetodik ICT
Mgr. Klubalová Evaklubalova@zsstitina.czzástupce ředitele
metodik EVVO
Mgr. Kudelová Kateřinakudelova@zsstitina.cztřídní učitelka 1. A
Mgr. Matyášek Danielmatyasek@zsstitina.czředitel školy
Bc. Otáhalová Janaasistent pedagoga
Mgr. Pika Ondřejpika@zsstitina.cztřídní učitel 6. A
Mgr. Richterová Hanarichterova@zsstitina.cz
Mgr. Řimáková Zuzanarimakova@zsstitina.cztřídní učitelka 4. třídy
Mgr. Schreier Michalschreier@zsstitina.cztřídní učitel 8. třídy
Mgr. Slimáčková Janaslimackova@zsstitina.cztřídní učitelka 5. A
Mgr. Týnová Veronikatynova@zsstitina.cztřídní učitelka 1. B
Mgr. Vaňková Janavankova@zsstitina.cztřídní učitelka 3. A
Mgr. Veličková Lucievelickova@zsstitina.cztřídní učitelka 7. třídy
Mgr. Zapletalová Petrazapletalova@zsstitina.cztřídní učitelka 6. B

Pedagogický sbor – mateřská škola

Buroňová Dana dana.buronova@seznam.cz vedoucí učitelka
Jirsová Leona, Dis. jirsova.leona@centrum.cz
Bc. Polášek Oto otopol@seznam.cz
Tichá Marie
Bc. Škumátová Michaela
Malohlavová Markéta chůva

 

Školní družina

Baranová Dana danabaranova@seznam.cz
Vlček Lukáš lvlcek@atlas.cz