První školní den prvňáčka

Milí prvňáčci,

v pondělí 2. září 2024 se společně sejdeme na školním dvoře nebo na novém hřišti v 8 hodin. Vezměte si aktovku, pití, přezůvky a sáček na přezůvky, který zůstane v šatně. Kornout nemusíte nosit. Přivítáme vás spolu s ostatními žáky ve škole, s paní učitelkou si prohlédnete svou třídu a poznáte nové spolužáky. Vy zůstanete s paní učitelkou a my se s rodiči přesuneme do jiné místnosti, kde vyplníme potřebnou dokumentaci.

Vážení rodiče,

protože bude potřeba vyplnit ještě pár dokumentů a přihlášky ke stravování a do školní družiny, žádáme vás, abyste si vzali vlastní psací potřeby, podložku na psaní a rodný list dítěte pro kontrolu.

Strávíme spolu asi 2 hodiny a pak ještě  můžete užívat volna a oslavit nástup do 1. třídy.

Pro zájemce proběhne také proškolení v PC učebně na aplikace: Strava, Bakaláři, Google Workspace.

Těšíme se na vás

vedení školy