Co nás čeká v říjnu

5. 10. (POKUD BUDE PŘÍZNIVÉ POČASÍ) SE MOHOU DĚTI TĚŠIT NA PODZIMNÍ VYCHÁZKU DO PŘÍRODY ZA POZNÁVÁNÍM KRÁSY A BAREVNOSTI PODZIMU. BUDE PŘIPRAVENÁ ŠÍPKOVANÁ, DĚTI BUDOU POZNÁVAT STROMY, PLODY, ZÁKONITOSTI PŘÍRODY, NEZAPOMENEME NA SPORTOVÁNÍ A PLNĚNÍ SPORTOVNÍCH DISCIPLÍN V RÁMCI PROJEKTU“ SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY“

18. 10. PROBĚHNE FOCENÍ DĚTÍ S VÁNOČNÍ TÉMATIKOU

15. 10 – 26. 10. BUDE PROBÍHAT PROJEKT „ TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ“ (součástí projektu bude lampionový průvod s vystoupením u pomníčku obětí první světové války, prohlídka kaple sv. Maří Magdalény s výkladem o kapličce, školní oslava vzniku republiky).

16. 10. POZVEME RODIČE NA HASIČSKÉ HŘIŠTĚ, KDE OD 16.00 HODIN BUDE PROBÍHAT TZV. SPORTOVÁNÍ PO ČESKU. DĚTI A RODIČE SE ZAPOJÍ DO PLNĚNÍ DALŠÍCH ÚKOLŮ Z PROJEKTU „ SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY“, SPOLEČNĚ OSLAVÍME STÉ VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA. PŘIPRAVÍME PRO VÁS TYPICKÉ ČESKÉ DOBRŮTKY (PENÍZKY SEBOU).

29. 10. – 30. 10. BUDOU V ZŠ PODZIMNÍ PRÁZDNINY, PROTO I NA NAŠE PŘEDŠKOLÁKY SE NEVZTAHUJE V TYTO DNY POVINNOST PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ.